Opinie o Nas
O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję specjalisty na  rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2010 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Nasz sukces opiera się na bliskim kontakcie z naszymi Klientami. Główną rolę odgrywają niezawodne urządzenia i wysoka jakość w dystrybucji tych urządzeń. Jesteśmy specjalistami w tym co robimy.Cały czas doskonalimy naszą wiedzę, tak aby służyć Państwu profesjonalną obsługą. Misją firmy jest promowanie oraz udostępnianie informacji w zakresie nowoczesnych technik sanitarnych i grzewczych spełniających jak najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oraz doradztwo w zakresie wyboru artykułów z rynku kuchennego i sanitarnego. W segmencie techniki grzewczej  chcielibyśmy aby poprzez odpowiedni dobór rozwiązań wpłynąć zarówno na zmniejszenie kosztów pozyskania energii jak również na jakość środowiska naturalnego. 

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email novabud@onet.pl lub telefonicznie pod numerem 519063098.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Novabud

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl