Opinie o Nas
Czas realizacji zamówienia

 Dostawa

1 Klient ma do dyspozycji następujące rodzaje dostawy:

• przesyłka kurierska
• odbiór osobisty

2. Przesyłki realizowane są na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Zakupione Towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówienia jako adres dostawy.

4. Dostawy realizowane są w dni robocze, od poniedziałku do piątku. W weekendy i dni wolne od pracy dostawy nie odbywają się.

5. Koszty dostawy zamówionego Towaru każdorazowo podawane są podczas składania Zamówienia przez Klienta w Sklepie Internetowym.

6. W dniu wysłania Towaru do Klienta przesyłana jest na adres e-mail Klienta wiadomość potwierdzająca wysłanie Towaru.

7. Po odbiorze przesyłki Klient ma prawo sprawdzić towar i żądać od Dostawcy spisania szczegółowego  protokołu w razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki, także niedającego się z zewnątrz zauważyć przy odbiorze. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji ani skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy. Przed pokwitowaniem odbioru prosimy o zwrócenie uwagi na stan paczki. Mają Państwo prawo odmówić jej przyjęcie w przypadku gdy jest zniszczona, otwarta lub nosi ślady otwarcia. 
Konsument ma prawo do  otwarcia i sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera. Jeśli towar jest uszkodzony bądź brakuje elementów z Twojego zamówienia spisz szczegółowy protokół szkody. Przy wypełnianiu protokołu szkody zwróć uwagę by był wypełniony poprawnie , zaznacz wszystkie wymagane pozycje protokołu.

8. Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez Sprzedawcę.

9. Zapłata za towar i formalności związane z rozliczeniem zakupów wysyłanych za pobraniem są dokonywane w miejscu odbioru zamówionego towaru i prowadzi je pracownik firmy kurierskiej.

10. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

11. W przypadku wystawienia faktury VAT, Klient upoważnia Sprzedawcę do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

12. Termin dostawy wynosi maksymalnie 30 dni, chyba że inny termin został ustalony z klientem indywidualnie. W razie nie zrealizowania dostawy w terminie 30 dni, konsument ma prawo do wyznaczenia sprzedawcy dodatkowego czasu. Jeżeli w nowym terminie towar nadal nie zostanie wydany, kupujący ma prawo odstąpić od umowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl